تبلیغات
محدث - مطالب دی 1388
چهارشنبه 23 دی 1388

آقای مطهری پاسخ دهند!!!

چهارشنبه 23 دی 1388

نوع مطلب :

به نام خدا

سلام

جناب آقای علی مطهری در پنج شنبه گذشته در نشستی ا آقای جلیلی در برنامه رو به فردا چند اظهار نظر فرمودند كه متن این اظهارات را می توانید اینجا ببینید.

 

 رو به فردا با علی مطهری

بنده طی نامه ای به موسسه كیهان بیانات ایشان را نقد كردم كه با هم در ادامه می خوانیم.

 

 


ادامه مطلب

دوشنبه 14 دی 1388

امروز صانعی فردا...؟

دوشنبه 14 دی 1388

نوع مطلب :

به نام خدا

 

      در اخبار جامعه مدرسین حوزه علمیه قم  آمده است كه جامعه محترم مدرسین حوزه علمیه قم به دلیل(بخوانید به بهانه) نداشتن وجاهت علمی آقای یوسف‌علی صانعی را فاقد ملاك های مرجعیت اعلام كرده است.

حضرت آیت الله یزدی( رییس از جامعه مدرسین حوزه علمیه قم) در این اطلاعیه فرموده اند:

برخی فتواهای آقای صانعی بدعت و خلاف روایات است؛ و برای نمونه به فتوای ایشان در مورد فرزند خواندگی اشاره فرموده اند.

سوال من به عنوان یك طلبه از جامعه محترم مدرسین این است كه مگر مراجع با هم اختلاف نظر ندارند؟ مگر امام در همان آغازین روزهایی كه فتوای معروف شطرنج را صادر فرمودند «شاذ» نبود؟؟!! مگر در مورد شطرنج از اهل بیت نصوصی به دست ما نرسیده؟ البته از این موضوع اختلافات بین علما زیاد داریم و طبیعی هم هست.

در ثانی مگر ایشان الآن این فتوا را داده اند كه شما الآن اعلام موضع می كنید؟

آیت الله یزی كسی نیست كه حالا از این فتوا ها مطلع شده باشد و یا از اختلاف نظر همیشگی مراجع با هم (كه بر اساس برداشت های مختلف است) بی اطلاع باشد.

ظاهراً انتظار جامعه مدرسین این است كه آقای صانعی باید به همان فتوا در مورد فرزند خواندگی برسد كه اعضای جامعه مدرسین و دیگران رسیده اند!!! یا دوست دارند برسند!!!

سؤال اینكه آنوقت معنای اجتهاد چه خواهد بود؟!!!؟!

این احكام صادره تنها(خدای ناكرده) باعث ریش خند شدن مرجعیت شیعه در نزد اغیار می گردد. مگر مرجعیت متعلق به اعضای جامعه مدرسین است كه به كسی بدهند و بعد بگویند صلاحیت ندارد.؟! آنزمان كه این علمای جامعه نبودند مردم مرجع خود را از چه راهی انتخاب می كردند؟

باید به علمای عضو جامعه محترم مدرسین عرض كنم كه یكی از گروههایی كه خیلی از این حكم استقبال كرد و به به چه چه كردند گروههای ضد انقلاب و بیگانه اند كه می خواهند از آقای صانعی مرجعی بزرگ برای خود بسازند در حالی كه اگر جامعه این اطلاعیه را نمی داد هیچ اتفاقی نمی افتاد و وی مانند یك روحانی به كار فقاهت خود می رسید.

از آن گذشته آیت الله محمد یزدی ادعا می كنند كه به وظیفه خود عمل كردند! اگر شما مدتها پیش (به قول خودتان) به این نتیجه رسیده بودید چرا حالا اعلام كردید؟ تكلیف احكام مردم چه می شود؟

پاسخ می دهند كه: زودتر نگفتیم كه آشوب بپا نشود!!!

آقای یزدی بزرگوار اگر می گویید كه وظیفه شما بود _كه می گویید!_ چرا ملاحظه آشوب ها را كردید؟! خب زود تر به این وظیفه عمل می كردید!.

جناب آیت الله یزدی باور كنید باور نمی كنیم غرض دینی در كار بوده است. بلكه علم را بهانه ای كرده اید تا كسی را كه سالها است با اطلاع شما اعضای جامعه محترم مدرسین اجتهاد می كند را از دور خارج كنید و شما بمانید و مقلدین شما و دعاوی علمی مراجع شیعه بر سر تسبیحات اربعه ختم شود. و همین تنها...!

من از آقای صانعی تقلید نكرده و نمی كنم. نظرات 100 در100 اشتباه و عجولانه سیاسی وی را هم قبول ندارم.

اما اگر امروز به خاطر(بخوانید بهانه) این اختلاف نظرات فقهی به سراغ صانعی رفتید و بر اساس معیار های خود عدم صلاحیت را اعلام كرده اید بفرمایید فردا نوبت كیست؟ و فردا چه كسی را بر اساس معیار های خود می سنجید؟

یك پیشنهاد!

و برای اینكه از این پس كسی از طرف جامعه مدرسین از مرجعیت نیفتد(!) فوراً در اطلاعیه مبنای شخصی خود و روش برداشت خود و اعضای ان جامعه را به تمام علما و مراجع فعالی و آینده و آینده ها  انشا كنید تا همه مانند شما فكر كنند و آن را بحث كنند و به همان نتایجی كه می خواهید برسند!!!

اگر می گفتند: مثلاً به این دلیل عدالت ندارد خب این می شود یك حرفی!. اما اختلاف نظر داشتن در مسائل فقهی آن هم بر اساس معیار های شما باعث از بین رفتن ملاك مرجعیت نمی شود.

 
جمعه 11 دی 1388

حمله دفتر آیت الله صانعی در مشهد و شیراز و یك نكته مهم

جمعه 11 دی 1388

نوع مطلب :

 

بنا بر اخبار موثق رسیده از خبرگزاری های فارس و رجانیوز سه شنبه برای دومین شب متوال به دفتر آیت الله صانعی حمله شده است. برخی هم خبر از تخریب دفتر وی در شیراز دارند.

 

مواضع سیاسی اقای صانعی را به هیچ وجه قبول ندارم. از وی هم تقلید نمی كنم.
اما این برخورد مشهدی ها با یك مجتهد(حتی مخالف ما)هرگز درست نیست.
برخی افراد از ولی و رهبر خود هم جلو زدند!!!
برای چه؟؟؟!
اگر به خاطر اختلاف نظر با سخنان حضرت آیت الله خامنه ای دفتر ایشان(آقای صانعی) تعطیل شود كم كم باید دفاتر سایر مراجع هم بسته گردد. اقای صانعی به حكم حضرت امام مجتهد است و اگر یك مجتهد با مجتهدان دیگر اختلاف نطر نداشته باشد و نتواند این اختلاف را بیان كند پس چه كسی می تواند این كار را بكند؟
چون همواره اختلاف نطر علمی بین علما بوده و خواهد بود.

یوسفعلی صانعی


اگر به موضع سیاسی ایشان اعتراض دارید پس بگویید چرا دفتر ایشان را تعطیل كردید؟(مگر محل فتنه شود آن هم نه از روی احساسات من و شما!)بلكه با حكم قوه قضائیه بر اساس قانون!!!

آیا حكم قانونی داشتید كه دفتر آقای صانعی را تعطیل كردید؟

همین كارهاست كه آتو دست دشمان می دهد تا هر كار دوست دارند انجام دهند.

آنان كه تحمل شنیدن صدای مخالف(و لو اشتباه!) از یك تحصیل كرده علوم دینی را ندارند می خواهند كرسی های آزاد اندیشی راه بیاندازند؟!!

یك ریال بده آش

به همین خیال باش

 
پنجشنبه 10 دی 1388

«جناب آقای مطهری! فتنه را كه برپا كرد؟ علی یا معاویه؟!»

پنجشنبه 10 دی 1388

نوع مطلب :

با سلام

 در پی اطهار نطرات جناب آقای دكتر علی مطهری در مورد مناظره دكتر احمدی نژاد متن زیر خدمت شما ارسال می گردد.

گفتنی است پیشتر از طریق نمابر ایشان را در جریان این نامه قرار داده ایم.

__

 

 

جناب آقای دکتر علی مطهری

 نماینده محترم مردم تهران در مجلس شورای اسلامی

 سلام علیکم،

 چندی قبل در رسانه‌ها دیدم که جنابعالی در پاسخ یكی از نویسندگان محترم كیهان به نام آقای محمد امینی با عنوان «آقای علی مطهری بخواند» نسبت به اغتشاشات پس از انتخابات در اظهارات خود با عنوان«آقای حسین شریعتمداری بخواند» پیشنهاد کرده‌اید که: « ما می‌توانستیم این بحران را به گونه‌ای مدیریت کنیم که بسیاری از این شهادت‌ها و قتل‌ها و آسیب‌ها اتفاق نیفتد. می‌توانستیم آن هیجان عظیم معترضان را که به دنبال تبلیغات انتخاباتی و خصوصا مناظرات نامناسب و گاه ناجوانمردانه به اوج خود رسیده بود، با دادن چند مجوز تجمع و ادامه مناظرات درباره روند انتخابات در صدا و سیما به تدریج فرو بنشانیم»

 جناب آقای مطهری؛ شما طوری صحبت می‌کنید- خلاف همیشه- که انگار از هیچ ماجرایی خبر ندارید.!!!

 

                             علی مطهری

 

آیا شما اعترافات متهمین در دادگاه را پس از حوادث انتخابات نشنیده‌اید؟ و نمی‌دانید که هدف برخی معترضان به نتایج آراء مردم در حوادث پس از انتخابات بر هم ریختن نظم و امنیت جامعه بوده است؟ آیا خبر دارید برخی از اغتشاشگران کمر به تشکیل حکومت سلطنتی(!) به جای جمهوری اسلامی بسته بودند؟ جنابعالی برای محکوم کردن اعمال یکی از خادمان نیروی انتظامی بحث شبگردی چند خودروی سواری در واقعه هیجدهم تیر را به میان می‌کشید و از آنجا شاهد مثال می‌آورید که « به خاطر داریم که چند سال پیش در سالگرد حادثه 18 تیر در حوالی دانشگاه تهران و کوی دانشگاه به مدت پنج شب گروهی از مردم در خیابان‌ها شعار می‌دادند و خودروها بوق می‌زدند و تجمعاتی برپا بود، اما در این پنج شب حتی یک قطره خون از بینی کسی نیامد. » آیا علت را می‌دانید؟

علت این است که در آن پنج شب هیچ خودروی شبگردی دست به اسلحه علیه مردم بی دفاع نبرده بود. ای کاش شما که نماینده مردم تهران هستید تعرض آشوبگران به مردم بی دفاع را ندیده بودید؛ آنوقت این اظهارات جالب! شما، عجیب به ذهن نمی‌رسید.

 جناب آقای مطهری عزیز! شما که پیشنهاد تجمع اعتراض کنندگان در مصلای تهران را داده‌اید بفرمائید که آیا می‌توان این دسته از آشوبگران که در داخل مردم پنهان شده اند را به صحن مصلا هدایت کرد؟

باید دانست که اساساً هدف این گروه افراد اعتراض به آرا و نحوه برگزاری انتخابات نبوده است بلکه آنسان که گذشت ایجاد رعب و ناامنی در جامعه و ایجاد جنگ و گریز خیابانی بوده، كه در این صورت سؤال پیش می‌آید كه آیا باید آنان را آزاد گذاشت (مانند همان پنج شب هیجده تیر) تا به مردم بیگناه تجاوز کنند؟ آیا شما در آن ایام می‌توانستید به همراه خانواده خود با خیال آسوده از خیابان ولیعصر(عج) عبور كنید و مطمئن باشید كه آسیبی به شما نمی‌رسد؟

حالا که همه چیز آرام شده است و غائله به پایان رسیده است همگی به جان نیروی انتظامی افتاده و دستگاه‌های امنیتی را (برای خوشایند همان عده معترض) محکوم می‌کنند و می‌گویند: « افرادی مانند طائب با باتوم بیشتر مأنوس است تا فکر و عقل و تدبیر » اما مردم در آن بحبوحه منتظر ضرب العجل نیروی انتظامی برای سرکوبی آشوب و بازگرداندن امنیت بجای خود بودند. از شما می پرسم که نیروی انتظامی و مسئولین امنیتی برای مقابله با آشوبگران سلاح بدست چه باید می‌کردند؟ علی(ع) با آشوبگران شمشیر عریان کرده داخلی چه کرد؟ آیا باید در مقابل ایشان کرنش کنند تا که مبادا پس از تمام شدن غائله رگ حقوق بشر دوستانه آقای علی مطهری برنخیزد و روح دادخواهی او برای آشوبگران به خروش نیاید؟؟؟!!! ( البته شما اندکی هم که شده در اظهارات خود این اغتشاشات را محکوم کرده‌اید که جای شکرش باقیست!) البته من گروه‌های مختلف مردم را با هم خلط نمی‌كنم اما اگر اغتشاشگران و متجاوزان می‌خواستند(که می‌خواستند) آشوب بپا کنند کدام سنگر بهتر از داخل شدن درون مردم؟ آیا اگر وزارت کشور برای آن تجمعات مجوز صادر می‌کرد و اتفاقی در همان مصلا یا تجمع برای کسی می‌افتاد(که قطعاً با توجه به انگیزه فتنه گران می‌افتاد) آقای علی مطهری وزارت کشور را استیضاح نمی‌کرد که: «چرا برای اغتشاش و آشوب مجوز داده اید؟ و راه قانونی رسیدگی به اعتراضات صدور مجوز برای تجمع در نمازخانه بزرگ تهران نیست و ...» اعتراض نمی‌کردید كه...؟؟؟ از تمام اظهار نظرات شما عجیب‌تر آن است که بر اساس حدیث شریف پیامبر (ص) که برای روشن شدن حق از باطل به عمار (س) می‌فرمایند: تو را گروه سرکش خواهد کشت(یعنی معاویه)؛ قاتلین مستقیم آنان را مقصر دانسته‌اید و استدلال کرده‌اید: «سخن در این است که عمار یاسر مستقیما به دست چه گروهی کشته شد، لشکر معاویه یا لشکر علی؟»

 حال شما خواسته‌اید به شکل ضمنی نتیجه بگیرید قاتل کشته شدگان بعد از انتخابات، آنان که با اعلامیه مردم را به خیابان کشیده‌اند نبوده‌اند؛ بلكه آن كسانی هستند كه مستقیم ایشان را كشته‌اند.

 آقای دكتر علی مطهری من به لحاظ درسی که خوانده ام( علوم حدیث) موظفم تا از تحریف تاریخ حکومت امام علی _علیه السلام_ (توسط هر کس که باشد) جلوگیری کنم. آیا شما متوجه تفاوت عمار با عده‌ای غافل و اغتشاشگر نیستید؟ عمار آگاهانه و با اطلاع کامل به میدان نبرد آمده بود که توسط معاویه شهید شد. ولی اگر کسی با طرح ادعای واهی تقلب، مردم را تهییج کند و او به جان مردم بیفتد بعد در دادگاه اعتراف کند که من غافل شدم و آقای فلانی و فلانی با مصاحبه و اعلامیه‌های خود مرا تحریک کردند(كه عمدتاً اینگونه بوده) آنگاه مقصر کیست؟(دقت كنید!) آیا می‌خواهید بگویید: معترضان خیابانی و یا حتی خود مردم، آگاهانه به خیابان ریخته‌اند؟ اگر آگاه بودند چرا شما به جمع آن آگاهان!!! نپیوستید؟! ممکن است بگویید چون من ادعای آنان(یعنی تقلب با این وسعت) را قبول ندارم. اگر قبول ندارید چرا از ایشان دفاع می‌کنید؟ یا ممکن است شما بگویید طرح این ادعا را در آن شرایط طبیعی می‌دانم، اما خیابان جای اعتراض نیست. اگر خیابان جای اعتراض نیست، پس چرا پیشنهاد صدور مجوز در خیابان را داده اید؟ یا خدای ناكرده می خواهید بگویید بله. ادعا طبیعی است و خیابان هم جای اعتراض است!!! كه در این صورت باید از مخالفان این استدلال سست شما بخواهیم «برای مثال» در مقابل دفتر و منزل شما بریزند و از آن طرف هم دوربین بی بی سی و ... برای شبكه های غربی خوراك مستند آماده كنند و تیتر بزنند كه«ایران جنگل است و هر كه زورش بیش، حرفش پیشتر!!!».

شما گفته‌اید: « آیا آقای احمدی نژاد با نوع مناظرات خود]رسوا كردن فساد دولت‌های قبل[ زمینه این حوادث را فراهم نکرد و هیچ تقصیری نداشت؟»

 سؤال من به عنوان یك شهروند از شما كه نماینده اصولگرا در مجلس شورای اسلامی هستید این است كه: آیا علی_علیه السلام_ که در خطبه شقشقیه[1] حکومت بیش از دو دهه قبل از خود را محکوم کرد، را می‌توان «زمینه ساز فتنه و مقصر میدان» دانست؟ آیا علی فتنه‌گر است یا معاویه که با اردوکشی در عصر خود، خواست تا حدی جلوی حکومت عدالت گستر مشروع و مقبول علی(ع) را گرفت؟(دقت كنید!)

خدایا به ما توفیق و بصیرتی عطا كن كه اگر در آخرت حقیقت روشن شد خجل نگردیم. آمین

امیدوارم كه شما با پاسخ قانع كننده خود علاوه بر جلوگیری از پایمال شدن خون مظلومان و كشته‌شدگان اخیر قلب  مرا مالامال از اطمینان به خود فرمایید.

 لطفاً پاسخ مرا به آدرس تهران؛ شهر ری؛ حرم حضرت عبدالعظیم؛ دانشكده علوم حدیث؛ محمد زندی دلگشا؛ ارسال فرمایید. در غیر این صورت بگویید تا در یكی از رسانه‌ها منتشر كنم_ والسلام.

دانشكده علوم حدیث_ محمد زندی دلگشا[1] . خطبه 3 نهج البلاغه؛ برای شرح گوشه ای از این خطبه: سیری در نهج البلاغه، استاد شهید مطهری.
پنجشنبه 10 دی 1388

اظهارات اخیر قوه قضائیه و چند نكته...

پنجشنبه 10 دی 1388

نوع مطلب :

 

 

1_ دادستان تهران آقای عباس جعفری دولت آبادی در اظهارات خود در صدا و سیما به خوبی بیان كردند كه برخورد قوه قضائیه برخورد قانونی و جدی است و با دستگیر شدگان اخیر برخوردی در حكم محارب دارد.

این خیلی خبر درست و خوبی است و جای تقدیر دارد كه در این مورد قوه قضائیه به وظایف خود عمل كرده و قول ادامه هم داده است.

نكته ای كه در این میان جالب توجه است آنكه:

تمام مردم به خاطر هتك حرمت ساحت قدس ابا عبدالله الحسین(ع)(و البته اصول نظام مقدس جمهوری اسلامی) به خیابان‌ها ریختند و از مسئولین امر مطالبه اعاده حرمت سرور و سالار شهیدان را دارند كه آقای دولت ابادی در این باره(هتك حرمت عاشورا) سخنی تاكنون نگفته است.

یك قطره از حضور میلیونی مردم در محكومیت هتك حرمت عاشورا (عكس از كیهان)

 

2_ سردار رادان جانشین فرمانده نیروی انتظامی به مردم عزیز قول داد با كسانی كه حرمت عاشورا را قصد داششتند كه بشكنند برخورد جدی  خواهد شد. از ایشان و همكارانشان ممنون و سپاسگزاریم.

3_ برگردیم سر قوه قضائیه!. این قوه در اطلاعیه خود از خواص سیاسی اكیداً خواسته است تا موضع خود را با حوادث اخیر و بیگانگان مشخص نماید.

اما این قوه نگفته خواصی كه از اسرائیل(دانسته یا ندانسته) كمك مالی برای براندازی نظام گرفته اند چگونه اعلام برائت از كفار و اسرائیل غاصب دهند؟[1] اگر آنان اعلام برائت كنند آن اشغالگران اسناد كمك خود به این بلهاء(جمع ابله) را فاش خواهند كرد و آنان از هر دو طرف وا خواند ماند. سزان فتنه به قول كیهان[2] باید منتظر سزنوشتی یا مانند بنی صدر باشند و با لباس مبدل جیره خوار بیگانه شوند یا منتظر سرنوشت شریعتمداری![1] . تعریضی است به سران فتنه نه اهالی قضا.

[2] یكی از نویسندگان در كیهان
سه شنبه 8 دی 1388

اقدام قانونی یعنی...

سه شنبه 8 دی 1388

نوع مطلب :

 

به نام خدا

انا لله و انا الیه راجعون

چندی قبل كه مقام معظم رهبری در مورد برخورد با برگزار كنندگان حوادث بعد از انتخابات صحبت می كردند فرمودند:

با اردوكشی های خیابانی و اقدامات غیر قانونی نمی توان مساله تقلب شدن یا نشدن را پی گیری كرد. باید اقدامات قانونی توسط مرجع ذی ربط انجام شود. [1]

 

ریسمان اهانت كنند گان پاره شده

 

حالا هر روز به هر بهانه ای مراكز مختلف و دانشگاه ها و حوزه ها و كجا و كجا  مردم را از كار بی كار كرده و به خیابان می كشند(البته این اقدام كه به اسلام و انقلاب عزیز تر از جان باز می گردد فرق می كند).خود من هم در تظاهرات دو شنبه صبح همدان و امروز سه شنبه شركت كردم و عمل شوم و قبیح اهانت بر حسین بن علی(ع) را محكوم كردم.

آنكه این كار را كرده یزید زمان است[2]

خب چرا همین مسئولین اقدام قانونی نمی كنند؟ و مردم را به خیابان ها می كشند؟

اقدام قانونی برای كسی كه عالماً و عمداً قرآن را آتش می زند اعدام است و او مرتد است.

جالب است بدانید آیت الله صانعی هم حتی این فتوا را قبول دارد.(استفتائات سوال944)[1] قریب به همین مضمون. با تغییرات.

[2] حسین شریعتمداری
سه شنبه 8 دی 1388

هدف آشوب گران

سه شنبه 8 دی 1388

نوع مطلب :

 

بسمه تعالی

انا لله و انا الیه راجعون

همانگونه كه می دانیم  این گروه ظاهراً بنا ندارند دست از فتنه گری بردارند!

اما یك سؤال پیش می آید و آن اینكه هدف این گروه چیست؟ اساساً هدف یك گروه از شعار ها و ارمان هایی كه ان گروه در  مقابل خود قرار می دهند معلوم می گردد.

فرقی در این مساله در گروهها نیست. در 1400 سال قبل هم كه اسلام عزیز در عربستان طلوع كرد شعار لا اله الا الله را پیش خود قرار داده بود. و هدفش نفی تمام خدایان ذهنی افراد و عالمیان بود.

امام حسین(ع) هم در روز عاشورا شعارهایی را به عنوان شعارهای عاشورایی خود مطرح فرمودند. كه برای نمونه به شعار هیهات منا الذله اشاره می كنم. شما خوانندگان محترم می توانید برای اطلاع از نمونه های بیشتر به كتاب حماسه حسینی استاد مطهری فصل شعارهای عاشورا مراجعه بفرمایید.

خب. بحث شعار قیام های مقدس و صحیح را در اینجا به همین مساله ختم می كنم. با ذكر نمونه های بالا فقط خواستم بگویم كه هدف هر گروه(و لو غلط و غیر اسلامی هم) از شعارهای انان معلوم می گردد.

حالا بیایید تا با هم برخی از شعارهای ضد انقلابی غیر اسلامی فرقه موسویه(همان سبز های لجنی) را مرور كنیم.

آنان در روز عاشورای حسینی روز عزای پیامبر خدا و مادر اهل بیت روز عزای امام زمان شعار های:

«حسین حسین شعارشون تجاوز افتخارشون» و كارهایی مانند آتش زدن قرآن[1] سر می دادند. كه هدف و ماهیت اصلی ضد اسلامی این گروه را افشا میكند سرمی دادند.

 

اغتشاش عاشورای 88 عكس از كیهان

 

در یكی از پست های این وب با شما در مورد فتواهای حضرت امام در مورد برخورد شدید با كسی كه در برنامه رادیویی اوشین را الگوی زنان امروز دانسته بود! و برخورد تاریخی عزت بخش و افتخار آفرین امام با سلمان رشدی مطالبی عرض كردیم. و گفتیم امام(ره) در حكم سلمان رشدی فرمودند كه او با ید هر كجا هست اعدام گردد تا از این پس كسی جرئت نكند به مقدسات مسلمانان توهین كند.

حالا به راستی  به نظر شما قوه قضائیه اولاً چه مجازاتی برای انان تعیین خواهد كرد؟ آیا آتش زدن قرآن مصداق بارز ارتداد نیست؟! پس بفرمایید ارتداد چیست؟!!!

و سؤال مهمتر اینكه ما در قبال اهانت هایی كه دانمارك در كاریكاتورها به پیامبر اسلام امروز شاهد بی احترامی به پیامبر امروز شاهد بی احترامی به قران هستیم.

سوال مهم!

طرح جنبش سبز اموی لجن برای فردا چیست؟

فقط این را به مسولین قوه قضائیه عرض می كنم كه اگر خود را و حكومت خود را دوست دارید زود تر در جلوی چشم مردم این مجرمان را ارتداد محكوم نمایید. اگر مقدسات مردم از بین رود قدم بعدی ... .

و السلام[1] . بنا بر اعلام برخی خبرگزاری ها مانند فارس و روزنامه هایی مانند كیهان.
  • کل صفحات: 2
  • 1  
  • 2